Міський етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

20 жовтня 2019 року був проведений міський етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Захід проводиться в м. Херсоні в рамках Концепції національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Організаторами експедиції є Херсонський будинок дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.
Херсонську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №45 представляли учні 10-А класу Батура І. та Вишневецький Д. Учасники, працюючи над номінацією «Монітори Дунайської флотилії», проводили краєзнавчу, пошукову роботу, збирали емпіричні дані, фактичний матеріал, статистичну інформацію під час дослідження, знаходили матеріал у бібліотеках та архівах.
13 листопада 2019 року було підведено підсумки, за результатами яких, краєзнавці нашої школи (під керівництвом Руднєвої Т.Р.) посіли друге місце серед шкіл міста.
Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!