Порядок організації пропускного режиму та правил відвідування

організації пропускного режиму
та правил відвідування
Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Херсонської міської ради

1. Загальні засади

1.1. Порядокорганізації пропускного режиму та правил відвідування Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Херсонської міської ради(далі – Порядок) розробленовідповідно до частини першої статті 22 Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітньогопроцесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 № 1669,Примірного порядку пропускного режиму та правил відвідування закладів освіти міста Херсона, затвердженого рішенням виконавчого комітету Херсонської міської ради від 19.06.2018 за № 204, з метою створення безпечних умов для учнів, працівників закладу освіти, запобігання небезпечним ситуаціям, проникненню сторонніх осіб, виносу (вивозу) майна закладу, виникненню порушень санітарно-епідеміологічного режиму та громадського порядку,попередження можливих терористичних актів та інших протиправних дій стосовно працівників та учнів закладуосвіти.
1.2. Пропускний режим –сукупність заходів і правил, що запобігають можливості несанкціонованого проходу осіб, виносу (вивозу) майна на територію чи з території закладу освіти. Пропускний режим в будівлі закладу освіти передбачає комплекс спеціальних заходів, направлених на підтримання та забезпечення встановленого порядку діяльності закладу освіти і визначає порядок пропуску учнів,працівників, громадян до будівлі та внутрішніх приміщень закладу освіти.
1.3. Охорона приміщень забезпечується сторожами закладу освіти, працівниками підприємства (організації), що надає охоронні послуги, уразі укладання договору (угоди) з ними.
1.4. Виконання вимог, що визначаються Порядком, є обов’язковими для всіх працівників, які постійно або тимчасово працюють у закладі освіти, учнів таїхніх батьків або осіб, які їх замінюють, всіх юридичних та фізичних осіб, що виконують свою діяльність чи знаходяться з інших причин на території та у приміщеннях закладу освіти.

Переглянути документ повністю