Обов’язки класних керівників по організації дистанційного навчання

У процесі переходу на дистанційне навчання рекомендуються такі дії для класних керівників:

1. Проінформувати учнів, батьків (законних представників) про перехід на дистанційну форму навчання засобами мобільного додатку Viber.
  2. Провести моніторінг наявності учнів вашого класу на платформі у ClassRoom.
  3. Провести моніторінг наявності батьків учнів вашого класу в батьківській спільноті.
  4. Провести on-line батьківські збори класу  та інформувати про режим роботи в умовах карантину та дистанційного навчання.
  5. Зібрати дані з учнів класу: наявність комп’ютера-ноутбука-планшета-телефону з виходом в інтернет; електронна пошта дитини.
  6. Виявити учнів, які не зможуть отримувати інформацію і взаємодіяти on-line, продумати форму роботи з такими учнями і батьками .
  7. Інформувати учнів і їх батьків (законних представників) про розклад занять у разі його зміни.
  8. Кожного дня, після 8.00 години ранку, дублювати у батьківській групі Viber розклад проведення Zoom конференцій та посилання на них на поточний навчальний день.
  9. Здійснювати моніторинг взаємодії всіх учнів класу з учителями- предметниками та координаційну діяльність один раз на тиждень.
  10. Не рідше одного разу на тиждень проводити «відео години спілкування»        (20-30 хвилин)  з    учнями класу.