Стартував проект «Єдність та толерантність»

16 вересня 2015 в Україні стартував Всеукраїнський фестиваль короткометражного кіно для дітей та підлітків «Єдність і Толерантність». В рамках фестивалю проходять безкоштовні покази короткометражних фільмів для юної аудиторії, а також дискусії з глядачами. Після старту фестивалю в Києві програма протягом осені буде показана в 12 українських містах. Під час фестивалю у кожному місті-учаснику проходять покази трьох блоків короткометражних фільмів, розрахованих на глядачів 5-8 років, 9-13 років і 14-18 років. Кожен блок складається з 6-8 короткометражок. Автори фільмів – як професійні режисери, так і юні аматори. Усі покази супроводжує обговорення переглянутого матеріалу з модераторами. Тематика фільмів стосується різних проявів толерантності: від взаємин однолітків у класі до сприйняття біженців.Організаторами фестивалю виступають Goethe Institut в Україні, Arthouse Traffic та Interfilm Berlin.

Учні нашої школи взяли участь у конкурсі малюнків, який проходить у рамках фестивалю. Семикласниці Кімак Ганна, Шухміна Інна, Ткаченко Вікторія та девятикласниця Родньонок Діана чекають на вашу підтримку http://tolerancefilmfest.org.ua/ua/contest/ .

Нагадуємо, що голосування триватиме до 15 листопада 2015 року. Завантажуйте свої роботи і після публікації не забудь поділитися своїм витвором із друзями, – переможців буде визначено за кількістю голосів! Призовий фонд – по 10 планшетів у кожній віковій категорії.