ПРО ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО 1 КЛАСУ

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО 1 КЛАСУ

(відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН

від 16.04.2018 № 367)

1. З 08 травня по 31 травня 2018 рокудля зарахування до 1 класу батьки (один з батьків)/опікунимає подати такідокументи (і пред’явитиоригінал):
  • заявувизначеного зразка (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника);
  • копіюсвідоцтва про народженнядитини;
  • копію або оригінал медичної довідки №086-1/о (про результати медичного огляду та рекомендації щодо занять фізкультурою);
  • копіюабооригіналвисновку ІРЦ або ПЧПК (за наявності).
  1. Підставою для першочергового зарахування є:
  • проживання на території обслуговування закладу (перелік є на сайтах шкіл);
  • навчання в даному закладі освіти старших братів чи сестер;
  • батькидитини є працівниками даного закладу освіти.
  1. Батьки, чиї діти мають право на першочергове зарахування разом із пакетом документів повинні подати підтвердження своєї пільги.Документи, які пред’являють батьки:
    • Копію одного з документів одного з батьків для підтвердження місця проживання:
  • паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні);
  • довідка про реєстрацію місця проживання/перебування;
  • витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування;
  • довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
  • документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу тощо);
  • рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, права користування, права власності, права на реєстрацію місця проживання;
  • документ що засвідчує право користування житлом (договір оренди тощо), що для цілей цього Порядку підтверджує місце проживання за умови його нотаріального посвідчення або реєстрації відповідно до статті 158 Житлового кодексу УРСР;
  • довідка про проходження служби у військовій частині;
  • акт обстеження умов проживання;
  • акт обстеження матеріально-побутових умов.
    • Довідку-підтвердження про те, що брати чи сестри навчаються в даному закладі освіти.
    • Довідку-підтвердження про те, щобатьки є працівниками даного закладу освіти.

До 1 червня 2018 року (включно) зараховуються до школи:

– діти, щомають право на першочерговезарахування;
– братики/сестрички учнів закладу освіти;
– дітипрацівників закладу освіти.

1. У випадку, якщо право на першочергове зарахування не підтверджено, діти можуть бути зараховані лише на вільні місця.Упродовж 2 днів після першочергового зарахування до закладу освіти на сайті школи оприлюднюється інформація про зарахованих учнів, кількість вільних місць, список претендентів (із зазначенням їх прізвищ) на вільні місця та наказ керівника про утворення комісії для проведення жеребкування у разі потреби (якщо кількість бажаючих навчатися перевищує нормативну наповнюваність, між ними відбувається жеребкування).

1. Після 15 червня 2018 рокузарахування відбувається лише на вільні місця з відповідними документами. Інформація про наявність вільних місць оприлюднюєтьсяна сайті школивпродовж 2 робочих днів з дня появи вільного місця протягом календарного року.

1. Батьки, які мають бажання навчатися в іншому закладі освіти, повинні до 10 червня 2018 рокуподати довідку того закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає дитина, про те, що дитина не була зарахована до нього.