Тиждень безпечного Інтернету

З метою підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечення захисту дитини від шкідливих інформаційних впливів, акцентування уваги на важливості безпечної поведінки у Всесвітній мережі з 08.02.2021 по 12.02.2021 в школі було організовано проведення Тижня безпечного Інтернету.
В рамках тижня класними керівниками 1-11-х класів проведено години спілкування з питань безпечного користування Інтернетом серед учнів за темою «Безпечний Інтернет».У шкільній бібліотеці організовано та проведено виставку літератури з правильності користування Інтернетом «Вивчаємо Всесвітню мережу».

У рамках співпраці закладу освіти з Херсонським кооперативним економіко-правовим коледжем для учнів проведено тренінги «Інтернет-ставки: від азарту до хвороби» (11-А клас), «Обережно: нові види шахрайства в період карантину» (10-А клас).

08 та 09.02.2021 до Всесвітнього деня безпечного Інтернету для учнів 2-4-х класів організовано перегляд та обговорення відеороликів «Безпека дітей в Інтернеті» та вікторину, а для учнів 5-х класів квест «Безпечний Інтернет».

09.02.2021 учні 6-х класів створювали презентації на тему «Безпечний Інтернет», учні 7-х, 9-А, 11-А класів створювали буклети «Просторами Інтернету».

У рамках впровадження проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» з учнями 9-А класу проведено урок мистецтва на тему «Відеоігри: небезпеки та загрози».

Для учнів 4-А класу кл. керівником проведено інтерактивні грі «Безпечно-небезпечно», «Зареєструй мене».

Для учнів 8-9-х класів проведено виховний захід під назвою «Я за безпечний Інтернет». Також протягом проведення тижня учні 1-9-х приймали активну участь у виставці малюнків та плакатів. Вч. інформатики проведено анкетування «Виявлення Інтернет залежності» учнів 8-11-х класів. Протягом тижня вчителями інформатики та учнями проводилась змістовна робота щодо підготовки до участі у конкурсі відеороликів «Безпечний Інтернет – це наш вибір», який відбудеться 08 березня 2021.