Знай правила дорожнього руху!

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

20 травня у рамках тижня безпеки дорожнього руху в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради для учнів 5-7-х класів проведено квест «Знай правила безпеки дорожнього руху». На станціях квесту на практичних прикладах учні повторили правила дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті та правила для велосипедистів.

Проведений захід сприяв поглибленню знань учнів про безпеку на дорогах, вдосконаленню практичних навичок учнів з безпеки життєдіяльності щодо дотримання правил дорожнього руху та виховуванню свідомої потреби в дотриманні принципів безпечної життєдіяльності.