Юні пожежники навчають школярів

Сучасний процес пізнання світу не можливий без дотримання правил безпеки життєдіяльності, тому що людське життя та здоров’я – найцінніший скарб. Основні навички, які допомагають людині зберегти своє здоров’я та майно, ми отримуємо ще з раннього дитинства, а вдосконалюємо і поповнюємо їх під час навчання в школі.
Зробити процес пізнання дитиною правил поведінки у побуті та під час надзвичайних ситуацій цікавим, а значить і більш ефективним, допомагають виступи агітаційних бригад. Такі виховні заходи дають змогу не тільки нагадати про основні правила техніки безпеки, а й розвивати акторську майстерність і естетичний смак школярів, адже у ролі ведучих і дійових осіб виступають саме діти.
29 січня 2015 року у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради відбувся виступ агітаційної бригади «Юних пожежних рятівників» для учнів початкової школи. Зацікавлені очі, веселі посмішки та гучні оплески – нагорода «юним пожежникам».
У цьому році в школі побували і Прометей, і слов’янський бог вогню Сварог, і його японський брат – Кагуцутаі. Саме їх дійство допомогло дітям з легкістю справитися з завданнями вікторини «Скажемо пожежам: ні!», пояснити значення попереджувальних знаків-плакатів. Тепер кожен глядач може з впевненістю сказати: «Я знаю правила пожежної безпеки, а значить моє життя та життя оточуючих людей у цілковитій безпеці».
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь