Рак виліковний! Не зволікай!

Щороку 4 лютого Союз міжнародного контролю раку Union for International Cancer Control (UICC) об’єднує світову спільноту для ефективної боротьби із захворюванням, закликає до дій в напрямку скорочення передчасної смертності від раку та інших неінфекційних захворювань на 25%, як передбачено планом досягнення Глобальних цілей сталого розвитку.

Існує понад 100видів раку:

🚩Найпоширеніші онкологічні захворювання з-поміж чоловіків – рак легень, шлунку, печінки, товстої кишки, стравоходу.
🚩Найпоширеніші онкологічні захворювання з-поміж жінок – рак грудей, шийки матки, легень, шлунку, прямої та ободової кишки.

❗️40% випадків раку можуть бути попереджені. Експерти World Health Organization (WHO) наводять перелік найбільш важливих профілактичних кроків.

Це припинення тютюнокуріння та запобігання впливу вторинного тютюнового диму, обмеження вживання алкоголю, уникнення надмірного впливу сонячних променів, підтримка нормальної ваги тіла, а також захист від інфекцій, що спричиняють розвиток раку (вірус папіломи людини, вірус гепатиту В).

Рівень захворюваності на рак постійно зростає. Вважають, що кожна 3-тя людина хворіє на рак, і кожна 6-та – помирає від нього.

Найпоширеніші традиційні способи лікування онкологічних захворювань (променева терапія та хіміотерапія) ґрунтуються на впливі зовнішніх чинників на клітини. Однак зазначені методи лікування недостатньо ефективні, мають занадто тяжкі побічні ефекти, пов’язані з порушенням роботи внутрішніх органів.

📌Аби запобігти онкологічним захворюванням необхідно дотримуватись таких ПРАВИЛ:

Їжте більше фруктів та овочів (особливо капусти, томатів, темно-зелених листових овочів), жирну рибу, ягоди, червоний виноград, пийте зелений чай. Оптимально: прийом їжі – 3-4 рази/день. Дотримуйтесь водного режиму протягом дня. Пам’ятайте, що супи ніяк не впливають на покращення здоров’я ЖКТ, а за наявності жиру затримують спорожнення жиру. Вода під час прийому їжі не впливає ні на кислотність у шлунку, ні на роботу ферментів у шлунковому соку. Вживайте більше клітковини і приправляйте їжу куркумою, поповнюйте вміст вітаміну D у крові, вживаючи 1 ст. л. риб’ячого жиру на день. Уникайте надмірного вживання червоного м’яса, алкоголю, цукру, продуктів промислової переробки.
Отримуйте достатньо сонячного світла. Сонячне світло відіграє велику роль у виробленні вітаміну D у шкірі. Достатні рівні вітаміну D і кальцію у крові знижують ризик не тільки раку, але й серцевих захворювань, гіпертонічної хвороби, діабету, розсіяного склерозу, хвороби Паркінсона.
Уникайте тривалого знаходження на сонці. Надмірна інсоляція може виступати канцерогенним фактором. Використовуйте сонцезахисні креми із вмістом захисного фактора не нижче 30, носіть капелюхи з широкими полями, сонцезахисні окуляри, одяг, що прикриває всі ділянки тіла, бережіть дітей від сонячних опіків, регулярно перевіряйте підозрілі родимки в дерматолога.
Підтримуйте достатній рівень фізичної активності, слідкуйте за вагою тіла, відмовтесь від повсякденного користування автомобілем.
Зменшіть дозу медичної радіації.
Уникайте тютюну і киньте курити.
Зменшіть контакт з небезпечними речовинами, токсинами.
Використовуйте протиракові вакцини.
Будьте активним у захисті довкілля від забруднення.

Залишити відповідь