Наші учні – переможці міської спартакіади з шахів!

Днями Херсонським дитячо-юнацький клубом фізичної підготовки №4 сумісно з Херсонською дитячо-юнацькою спортивною школою з шахів та шашок було організовано та проведено міський етап Спартакіади з шахів серед учнів 1-4 класів закладів освіти м. Херсона, повідомляють в управліні освіти міськради.

Змагання проводились у відповідності з шаховим кодексом ФІДЕ, за швейцарською системою. У разі рівної кількості очок двох або більше учасників переможець визначався за коефіцієнтом Бухгольця.

У Спартакіаді взяли участь 34 команди. За підсумками 5-ти турів було визначено переможців та призерів, а саме:

І місце посіла команда Херсонської загальноосвітньої школи №45; ІІ місце – команда Херсонської гімназії №3; ІІІ місце вже другий рік поспіль виборює команда Херсонської загальноосвітньої школи №50.

Змагання такого масштабу, відзначають в управлінні освіти міськради, проводяться лише у двох містах України, –  Києві та Херсоні.