Інформація про переведення учнів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 Херсонської міської ради до наступного класу та наявність вільних місць

Інформація про переведення учнів
Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45
Херсонської міської ради до наступного класу
та наявність вільних місць станом на 30.05.2018 року

На підставі підсумкового оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації для випускників початкової школи, згідно з рішенням педагогічної ради школи до наступного класу навчання переведено:
1. До наступних класів учнів школи І ступеню навчання:
• до 2-го класу переведено 58 учнів;
• до 3-го класу переведено 57 учнів;
• до 4-го класу переведено 64 учні.
2. До основної школи:
• до 5-го класу переведено 59 учнів.
3. До наступних класів учнів школи ІІ ступеню навчання:
• до 6-го класу переведено 53 учні;
• до 7-го класу переведено 32 учні;
• до 8-го класу переведено 46 учнів;
• до 9-го класу переведено 51 учень.

Нагороджено похвальними листами Міністерства освіти і науки України «За високі досягнення у навчанні» 17 учнів.
Нагороджено похвальною грамотою Міністерства освіти і науки України «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» 1 учень (з інформатики).
Відповідно до статті 14 Закону України «Про загальну середню освіту»вільні місця у наявності у 6-му класі (3), у 8-му класі (10), у 9-му класі (5).