Міський фестиваль-конкурс знавців англійської мови в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах м. Херсона “ENGLISH TIME”

У рамках проведення Року англійської мови в Україні , з метою мотивації та стимулювання дітей до вивчення англійської мови, підвищення пізнавальної діяльності учнів до культури англомовних країн, виявлення здібних та обдарованих дітей, активізації позакласної роботи з англійської мови в травні – жовтні 2016 року проводиться міський фестиваль-конкурс “ENGLISH TIME”.

У молодшій віковій категорії в номінації “Озвучування живим текстом зі сцени” беруть участь учні 3-А класу нашої школи (7 учасників), а в середній віковій категорії в номінації “Мініатюри” будуть змагатися учні 8-А класу (12 учасників).

Бажаємо успіхів!