Туризм – запорука здорового способу життя

На початку третього тисячоліття, коли у складній екологічній ситуації людина відчуває значне зниження життєвих сил організму, коли більше половини випадків смерті трапляється через серцево-судинні захворювання, необхідно переглянути споживацький підхід до свого здоров’я й переорієнтуватися на сповідування здорового способу життя. Здоров’я – це результат сукупного впливу багатьох чинників (економічних, соціальних, біологічних та ін.). Бесперечно, у комплексі цих чинників фізичній культурі ведведено одне з провідних місць, тому що нині, як ніколи, гострою є проблема зміцнення здоров’я населення засобами фізичної культури. Перебороти пасивне ставлення до спортивно-оздоровчої діяльності та фізичної культури можна тільки шляхом цілеспрямованного виховання у людей переконаності в необхідності правил і норм активної рухової діяльності.
У рамках реалізації завдань та соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя у 2013 році на базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 Херсонської міської ради почав працювати гурток з пішохідного туризму під керівництвом Валерія Плохенко. Школярі з задоволенням відвідують заняття, і як результат – ІІ місце в середній віковій групі у змаганнях І етапу з техніки пішохідного туризму серед школярів Суворовського району серед дев’яти команд-учасниць.