Практичний семінар для учнівської молоді «Запобігання та протидія випадкам булінгу. Активізація як інструмент для реалізації потреб учнівської молоді»

11.02.22 учні 7-9-х класів Херсонської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 45 взяли участь у практичному семінарі для учнівської молоді «Запобігання та протидія випадкам булінгу. Активізація як інструмент для реалізації потреб учнівської молоді» рамках проєкту “Посилення захисту регіональних активістів”, що реалізовується Асоціацією УМДПЛ за сприяння Національного
фонду на підтримку демократії (NED). Семінар провели регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини Оксана Тропіна та представник Херсонського місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Куценко.
Під час освітнього заходу були опрацьовані питання видів та проявів булінгу, його форми, види та відмінність від звичайної сварки між дітьми, про визначену законодавством відповідальність за вчинення булінгу, приховування випадків булінгу, підбурювання до його вчинення. Не залишилося без уваги питання кібербулінгу.