25 травня відбулося звітування керівника ЗЗСО №45 перед громадськістю про роботу закладу освіти

25.05.2023 відбувся звіт директора Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради, Олени ШАБАЄВОЇ, з метою утворення прозорої, відкритої та демократичної системи управління закладом загальної середньої освіти про діяльність закладу освіти у 2022-2023 навчальному році.

На засідання були присутні 82 особи: батьки, вчителі, учні та представники громадськості.

У звіті Олена Михайлівна розказала про зміни та особливості освітнього та виховного процесу в умовах військового стану, результати участі педагогів та здобувачів освіти у проєктах, конкурсах та олімпіадах різних рівнів та напрямів, співпрацю з батьківської громадою, різними установами та фондами, а також окреслила основні завдання на наступний навчальний рік, на яких планується зосередити увагу всіх учасників освітнього процесу.

Одноголосно визнано діяльність закладу задовільною. Голосування проведено було на платформі Menti.com та у чаті конференції. Захід пройшов у дружній обстановці. Батьки щиро дякували керівнику та колективу школи за плідну та злагоджену співпрацю з їхніми дітьми.