4 квітня 2023 року відзначається Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги із протимінної діяльності.

Учні, вчителі та батьки Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 45 дуже відповідально поставилися до цього питання і активно долучилися до проведення заходів, присвячених Міжнародному дню. Учні початкової школи написали списування з теми “Мінна безпека” та долучилися до конкурсів малюнків. Учні 5-10 класів, вчителі та батьки взяли активну участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту. Формували компетентності: володіння рідною мовою, вміння вчитися впродовж життя, здоров’язберігаючу компетентність. Учні не лише підвищили обізнаність про небезпеку мін та вибухонебезпечних залишків війни (ВЗВ), але й отримали задоволення від спілкування з песиком Патроном.

Здобувачі освіти взяли участь в інтерактивному онлайн-уроці з мінної безпеки, організованого ЮНІСЕФ спільно із ДСНС України. В ігровій формі пройшли квести, обговорили правила безпечної поведінки під час знаходження невідомих предметів на забруднених мінами територіях України та “розвивали свої супер здібності”, які допоможуть зберегти життя та здоров’я.