“Бій під Крутами – бій за майбутнє!”

29.01.2021 року у ЗОШ І – ІІІ ступенів №45 у 8-А, 8-Б, 9-А, 10-А та 11-А класах пройшли уроки вшанування пам’яті “Бій під Крутами – бій за майбутнє!”.

Події розгорталися 29.01.1918 р. на залізничній станції біля селища Крути, неподалік від Києва. Бій тривав 5 годин між 300-ми гімназистами та досвідченою 4000-ною більшовицькою армією.

Юні сини України проявили справжню Мужність та Гідність, захистивши українську столицю ціною власного життя.

Учні школи вшанували лицарський подвиг юних українців хвилиною мовчання. Захід організували і провели вчитель історії Акіф’єва І.В., завідувач бібліотекою Коростеліна В.А., волонтери – учениці 11-А класу Батура І., Алексєєнко А., Тіманова Д. та Овчиннікова Д.