Cвято, присвячене 200-річчю з дня народження Кобзаря «Вклоняємось тобі, Тарасе»

http://www.youtube.com/watch?v=riartn1mYYY&feature=youtu.be Напередодні святкування 200-річчя великого Кобзаря у Херсонській загальноосвітній школі №45 підготували літературно-музичну композицію «Вклоняємось тобі, Тарасе». Свято було проведене з метою виховання патріотичного почуття любові, гордості, пошани до духовної скарбниці Т.Шевченка.
Розкрити стихію творчості письменника, донести палке і пристрасне слово, що сяє крізь віки, освітлюючи земний шлях багатьох народів, допомогло виконання «Заповіту» багатьма мовами: українською, російською, білоруською, англійською, німецькою, вірменською…
Діти в інсценізованій формі не тільки пригадали біографію великого письменника, але й ознайомилися з художньою спадщиною майстра слова, яка становить майже 1200 робіт: живописних олійних картин, акварелей, офортів, малюнків. Саме за видатні успіхи Тараса Шевченка у гравюрі йому було присвоєно звання академіка художеств. На фоні репродукцій картин Кобзаря звучали безсмертні вірші , пронизані любов’ю до людей, до України, до життя.
Окрасою свята став виступ танцювальної студії «Силует» з композицією «Калина», виконання пісні «Як у нас на Україні» Гуцан Катериною та Гуцан Тетяною, сольне виконання пісні «Зацвіла калина» Сендецькою Олександрою.
Гостем свята була методист методичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради Заїка Лариса Михайлівна, яка відмітила високий рівень організації заходу та необхідність проведення подібних свят, які не тільки розкривають стихію творчості й історії нашої країни, але й розвивають естетичні смаки сучасної молоді, підвищують її загальну культуру.
IMG_0286 IMG_0293 IMG_0296 IMG_0325 IMG_0382 IMG_0402