У День вишиванки хочемо нагадати, наскільки важливо мати відчуття спільності та підтримки у складні моменти. Нехай вишиванка буде символом наших сили, єдності й незламності!
День вишиванки у нашому закладі
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/a06c117f662d7e065f16839e64a4a1d5-300x158.jpg)
Сайт Херсонської загальноосвітньої школи №45
У День вишиванки хочемо нагадати, наскільки важливо мати відчуття спільності та підтримки у складні моменти. Нехай вишиванка буде символом наших сили, єдності й незламності!