Ланцюжок з’єднання

26 січня 2015 року у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №45 Херсонської міської ради було проведено виховний захід «Ланцюжок з’єднання» для семикласників розташованих поруч шкіл №45 та 44. У сучасному світі питання толерантності є актуальним, особливо з урахуванням останніх подій в Україні. Вчитися культурі спілкування, пошуку конструктивних способів розв’язання проблемних ситуацій не тільки в реальному житті, але й в процесі спілкування у соціальних мережах – основна мета проведеного виховного заходу.
Під час перегляду та обговорення відеороликів «Толерантність», «Поведінка у соціальні мережі» та «Відношення підлітків до дружби» семикласники зробили важливий висновок, що на сьогоднішній день інформаційна культура – обов’язкова навичка під час користування Інтернетом, тому що це – глобальне джерело інформації, яке знає людство, і його можливості, такі, як оперативність, швидкість і доступність зв’язку між користувачами на далеких і близьких відстанях, є невід’ємною складовою сучасного повсякденного життя.
Тенденція спілкування в соціальних мережах давно стала нормою. Спілкуючись у соціальній мережі, ми можемо сказати своєму співрозмовнику, не тільки приємні речі, а й те, що посоромились би сказати дивлячись у очі. Тому, сидячи за комп’ютером, ми іноді дозволяємо собі нетолерантні висловлювання, які потім спричиняють проблеми в реальному житті. В мережі Інтернет підлітки – сама довірлива і вразлива група користувачів. Тому вкрай важливо навчати дітей Інтернет-грамотності. Діти повинні знати про загрози, з якими вони можуть зіткнутися у житті після спілкування в мережі.
Виготовлення колажів «Ми всі різні, та ми є дині» підвело учасників та гостей заходу до важливого висновку: єдиний спосіб жити у мирі з оточенням – бути толерантним та відповідальним, а крім того, емоційно оформили завершальний етап самовдосконалення – створення ланцюжка єднання, який у вигляді символічної нитки міцної дружби, яка буде зберігатися довгі роки у скарбниці пам’ятних речей школи №45, буде нагадувати про найважливіші людські цінності, допомагаючи нам жити у мирі, злагоді, а значить, бути щасливими!