Місячник “Безпека життєдіяльності”

Триває місячник «Безпека житєдіяльності». З цієї нагоди до Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 Херсонської міської ради на бесіду з учнями 7-8 класів було запрошено шкільного офіцера, старшого інспектора відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Херсонській області В’ячеслава Грибка.
Офіцер провів з учнями дуже корисну та пізнавальну бесіду «Безпека під час війни». Захід проходив у форматі діалогу да такими темами: правила поведінки під час обстрілу; мінна безпека; небезпечні предмети; повітряна небезпека; якщо почалась сирена; правило 2-х стін; правила поведінки на вулиці; фото-, відеозйомка прифронтової території; медіаграмотність та іншими.
У процесі спілкування В’ячеслав та учні ставили одні одному запитання, відповідали на них, уточнювали деякі деталі. Учні також отримали необхідні інструкції стосовно поведінки в екстремальних умовах.
В’ячеслав Грибко наголосив: головне правило безпеки сьогодення – це берегти своє життя і здоров’я та не панікувати за будь-яких обставин, бо паніка породжує хаос.
Щира подяка працівникам Управління патрульної поліції в Херсонській області за такі цікаві та пізнавальні заходи!