Ось і настав час довгоочікуваних канікул, коли можна трішки відпочити😊 Та, щоб тобі не стало сумно пропонуємо онлайн марафон🏃 “Мої безпечні та цікаві канікули”
Пропонуємо кожного дня виконувати справу, яку підготувала для нас чарівна скринька #STORIES
На нас чекає 7 днів та сім справ) Свої розповіді, фото, селфі 🤳та скриншоти надсилай у вайбер або на дошку PADLET! Найактивніші учасники марафону отримають грамоти та приємні сюрпризи😊
Відпочивай креативно!
Онлайн марафон “Мої безпечні і цікаві канікули”. День1
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2023/03/yzobrazhenye_viber_2023-03-26_11-54-55-952-212x300.jpg)