Подарунки від фонду “Маяк Відродження”

Першого вересня в нашій школі було незвично тихо. Стояла вона поранена, с «зашитими» вікнами і дуже сумна. Адже, не чутно було на шкільному подвір’ї музики, не лунав перший дзвоник.

А на наступний день, 2 вересня, вона відчинила двері і гостинно прийняла  нашу малечу. Учні початкової школи радісно завітали за святковими подарунками. Благодійний фонд «Маяк Відродження» надав нашим діткам 32 яскравих рюкзачки з канцелярією, щоденники, і, головне, смаколики. Вдивіться в обличчя наших дітей. На них емоції маленького щастя. І школа раптом ожила. У коридорах лунав дитячий сміх і тупіт ніжок.  Наші маленькі учні заглядали у кожний куточок і гладили руками стіни. Ще ніколи наші діти так не мріяли сісти за парти. На очах матусь були сльози. Але це сльози радості і вдячності за те, що про їхніх діток піклуються.

Ми дуже вдячні фонду «Маяк Відродження» за такий приємний сюрприз. І сподіваємось, що і надалі, ми зможемо частіше дарувати діткам, які знаходяться в прифронтовому Херсоні, позитивні емоції. Але, і на шкільному дитячому майданчику, все голосніше дитяче щебетання. Це свідчить про те, що наші пташенята по-тихеньку повертаються в рідні гніздечка. Наша школа завжди причепурена. І у любий момент, з букетом квітів на шкільних клумбах, вона готова зустріти всіх наших учнів з 1-го по 11-й клас.

Ми всі мріємо, щоб цей день настав якнайшвидше!