Подорож до Країни зачаклованих дорожніх знаків

Найголовніша цінність людини – це збереження життя та здоров’я. Ми вчимося відповідально ставитися до своїх дій та вчинків ще з раннього дитинства. Теоретичні заняття з правил поведінки можна перетворити на свято, якщо проводити їх у цікавій формі подорожі, гри, вікторини, КВК, що в свою чергу дає змогу стимулювати творчу активність дітей.
Казкове дійство в Країні зачаклованих дорожніх знаків для учнів молодших класів відбулося 3 грудня 2014 року у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради.
У процесі подорожі по казковому лісі діти відповідали на запитання вікторини, допомагали звільнити дорожні знаки від чар Помилки-неуміхи, навчали Кота правилам дорожнього руху, що дало змогу сприймати теоретичний матеріал невимушено і цікаво. Позитивні емоції від перемоги, розуміння необхідності своїх знань створили умови, які в майбутньому будуть спонукати учасників заходу й учнів бережливо ставитися до свого життя.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA