Дітям про конвенцію прав

27 вересня 2021 року учні 7-Б класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради стали учасниками виховного заходу «Права дитини відповідно до конвенції ООН» у режимі zoom конференції. Ювенальні прокурори Херсонської окружної прокуратури нагадали здобувачам освіти про основні статті конвенції ООН про права дітей та наголосили, що права нерозривно пов’язані з обов’язками.

Протягом зустрічі учні висловлювали свою думку з того чи іншого права та обґрунтовували своє бачення вирішення проблеми порушення прав дітей, а також взяли участь у вікторині «Яке право порушено?». Школярам дуже сподобався захід.

Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра та справедливості ми в них закладемо, залежить майбутнє нашого міста та країни.

Додаток 4. Конвенції ООН про права дитини