Про підготовку до Дня цивільного захисту

Під час повномасштабної війни День цивільної оборони особливо актуальний, адже від дій агресора часто страждає мирне населення. Знайти сьогодні «небезпечну іграшку» можна будь де: у лісі, старому окопі, на свіжозораному полі, власному городі, а також на вулицях міст. Від таких знахідок гинуть дорослі та діти. Тому вміти надати першу домедичну допомогу повинна кожна людина.

08.05.2023 у рамках підготовки до проведення Дня цивільного захисту в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради директором закладу освіти Оленою ШАБАЄВОЮ та медичною сестрою школи Оксаною ВАСИЛЬЧЕНКО було проведено навчання з педагогічним колективом з тем «Перша домедична допомога в умовах війни» та «Мінна безпека та алгоритм дій під час виявлення вибухових пристроїв». Завершили заняття успішно складеним тестуванням з теми «Мінна безпека».