Проведення Дня цивільного захисту

26 лютого у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №45 Херсонської міської ради проходив День ЦЗ, який розпочався урочистою лінійкою. З метою вироблення в учнів умінь, навичок грамотно й чітко діяти під час виникнення загрози терористичних або диверсійних актів крім єдиної години спілкування з зазначеної теми, було організовано перегляд навчальних фільмів: «Небезпечні ситуації»(1-5 кл.), «Знати, щоб вижити» (8-11 кл.), «Небезпечні знахідки» (5-11 кл.), «Варто знати кожному» (5-7 кл.). Урок-змагання «Юні вогнеборці» у 5-6 кл. допоміг пригадати учням послідовність дій під час пожежі. А ось старшокласники (10-11 кл.) поповнювали свої знання під час психологічного тренінгу «Як поводити себе в екстремальних ситуаціях». Кожної перерви у холі школи демонструвалися навчальні відеоролики щодо правил поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій.
Учні із задоволенням брали участь у проведених заходах і показали вміння користуватися засобами ін¬дивідуального захисту, виготовляти найпростіші засоби захисту ор¬ганів дихання, надавати першу медичну допомогу. Було виконано дії по ввідній «Повітряна тривога! Укриття при раптовому нападі» та евакуйовано постійний склад та учнів у спеціально обладнані підвальні приміщення та приміщення першого поверху.
У кінці Дня було підведено підсумки. Діти щиро раділи своїм успіхам і досягненням, вітали переможців та бажали всім мирного неба над головою, щасливого життя без аварій і катастроф.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA