Районний етап змагань міського фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю «Козацький гарт»

5 березня на базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 пройшов традиційний районний етап змагань міського фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю «Козацький гарт», що покликаний залучити школярів до фізичної культури з метою формування здорового способу життя, зміцнення здоров’я у кращих традиціях українського народу. Мета фестивалю – формування стійких мотивацій до занять фізичною культурою і спортом з метою фізичного розвитку, удосконалення здоров’я у традиціях українського народу.
Команди десяти навчальних закладів (по два учні від кожної паралелі, починаючи з п’ятого класу) демонстрували спортивну витривалість та спритність, знання історії українського козацтва.
До програми спортивних змагань, крім теоретичної частини, входили стрибки у довжину з місця, човниковий біг, стрибки зі скакалкою, перетягування канатів.
Найкращий результат за загальною кількістю балів отримала команда ЗНЗ №45, яка і стала переможцем. Другою була команда ЗНЗ №30, а бронзу отримали представники ЗНЗ №20.