Святковий тиждень

Зустріч Нового року – це пора таємнича, хвилююча, завжди радісна. І ці прості слова «З Новим роком! З новим щастям!» ми вимовляємо з особливим почуттям, тому, що сказати їх можна тільки один раз на рік!

Тож і учні нашої школи з інтузіазмом готувалися до цього свята. Напередодні канікул у 1 – 11-х класах пройшли яскраві святкові заходи. Це і новорічні квести і вікторини, інсценізації та дискотеки. Учні початкових класів разом з артистами Обласного лялькового театру побували у музичній подорожжі та запалили Новорічну ялинку. Потім всі діти отримали від батьків смачненькі подарунки.

Новорічне свято – це завжди новий, незвіданий крок у майбутнє, нові надії і сподівання. Тож прийміть найщиріші привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим.