Тиждень екології

З 11 по 15 листопада в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №45 Херсонської міської ради проходив тиждень екології. Метою заходу було виховання дбайливого ставлення до чистоти у місті, активізація пізнавальної діяльності учнів до проблеми збереження природи, розкриття творчих здібностей та художнього смаку підростаючого покоління, формування екологічної свідомості та активної життєвої позиції щодо захисту довкілля.
У рамках тижня було проведено тематичні виховні години в класах, організовано благоустрій пришкільної території і виставка учнівських малюнків на тему «Дивосвіт природи». У шкільній бібліотеці відбулась виставка літератури на екологічну тематику.
Учні молодших класів писали власні авторські казки про сортування сміття, а учні 5-11 класів писали твори в публіцистичному стилі на суспільну тему «Проблеми екології і ми», а також переглядали соціальні ролики про проблеми екології та шляхи їх вирішення.
Під час тижня було продовжено традиційний щомісячний збір макулатури і використаних батарейок. Продовжує поступово реалізовуватися шкільний проект по озелененню школи.
Учні 1-11 класів взяли участь у міських екологічних конкурсах :
конкурс малюнків «Чисте місто – Херсон»;
конкурс на кращу презентацію «Чисте місто – здорова людина»;
конкурс фотографій;
конкурс «Екосумка – стильно, модно, креативно».
Маємо надію, що теперішні школярі зможуть захистити нашу Землю, врятують її від екологічних катастроф!
All-focus All-focus 358 344 264 216