У початкових класах Херсонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №45 Херсонської міської ради стартувала освітня програма «Супергерої FAST».

Учні початкових класів Херсонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №45 Херсонської міської ради почали роботу за Міжнародною освітньою програмою «Супергерої FAST».  Мета цієї програми – покращення обізнаності дорослих і дітей про симптоми інсульту. Курс складається із п’яти уроків. Вчителі і учні забезпечені цікавими інтерактивними матеріалами. На першому занятті діти познайомилися із Супергероями FAST, дізналися про Лиходія Тромба. Подорожуючи сторінками цікавих матеріалів, учні дізнаватимуться та самі навчатимуть своїх рідних розрізненню ключових симптомів інсульту.  Сподіваємось, що всі наші учні стануть справжніми Супергероями. Разом ми можемо врятувати світ- навіть допомігши одному супердідусю чи супербабусі.