В Головному управління ДСНС України у Херсонській області відбулося нагородження юних переможців конкурсу до Дня Святого Миколая «Поділися добрими вчинками»

17 грудня в актовій залі Головного управління ДСНС України у Херсонській області відбулось нагородження переможців конкурсу на кращу історію «Поділися добрими вчинками», який до дня Святого Миколая проводили рятувальники Херсонщини. Протягом місяця до Головного управління надійшло близько 200 листів від дітей з різних куточків нашої області. Переможцем конкурсу від Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів # 45 Херсонської міської ради стала учениця 8-Б класу Сергєєва Анастасія. Керівник обласного відомства ДСНС Андрій Павленко привітав переможців та нагородив грамотами та солодкими подарунками. Побажав всім не втрачати віри і добросердечності та безпечно провести новорічні свята. Також перед присутніми виступила головний спеціаліст управління освіти Херсонської міської ради Тетяна Кошелюк, яка подякували дітям за гарні вчинки , а рятувальникам за чудовий конкурс і подарунки.
Після завершення урочистої частини учасникам заходу провели екскурсію в пожежно-рятувальному підрозділі. Розповіли про специфіку роботи рятувальної служби, ознайомили з пожежно-рятувальною технікою. Всі охочі могли посидіти в пожежному автомобілі та відчути себе рятувальниками.