Юні екскурсоводи

13 жовтня 2019 року було проведено міський етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Юні екскурсоводи». Цей конкурс, організований Будинком дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради, проходив на базі ЗЗСО №6.
Представники Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 також брали участь у цьому конкурсі. Учениця 10-А класу Батура Ірина разом з керівником краєзнавчого гуртка Руднєвою Т.Р. провели дослідження з теми «Дослідження династії Гозадінових». Робота розглядає долю трьох вчителів, які зробили вагомий внесок у розвиток освітнього процесу у місті Херсоні кінця ХІХ – початку ХХ століття.
За результатами конкурсу робота представників Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 посіла ІІІ місце в номінації «Фільм».