З Днем Соборності України!

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi, людської гiдностi, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму протягом тижня у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради було організовано ранкові зустрічі, години спілкування, під час яких діти згадали важливий момент історичного минулого – День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти агресора, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.

21 січня з дотриманням протиепідемічних заходів для проведено загальношкільний захід до Дня Соборності під гаслом «Ми – це Україна». На святі був присутній гість капелан Національної гвардії України, голова волонтерської організації «Маскувальна сотня», отець Юрій Курило, який виступив з настановчою промовою для школярів. У рамках співпраці протягом року учнів виготовляють маскувальні сітки та передають на передову.

Заходи, проведені на цьому тижні, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України.

Тож нехай Україна завжди буде цілісною, соборною, заможною та мирною!