З Міжнародним днем рідної мови!

Щороку, 21 лютого, ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Це свято нагадує про культурне розмаїття і багатомовність світу, про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні. Українці виборювали право говорити українською мовою понад 350 років. І сьогодні це право може відстоювати кожен громадянин нашої країни, адже ми знаємо, що без мови рідної нема й народу. Захищати та утверджувати українську мову як державну – наше спільне завдання. Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 45 Херсонської міської ради долучилася до заходів, присвячених Міжнародному дню рідної мови. У класах проведено години спілкування, онлайн-уроки. Учні 1-4-х класів виготовили листівки та плакати співпраці.
Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління. Вітаємо всіх з Міжнародним днем рідної мови!