До уваги батьків!

Шановні батьки!

На час літніх канікул відповідальність за життя і здоров`я дитини покладається на Вас.
Нагадуємо Вам, що згідно ст.59 Закону України «Про освіту» Ви несете повну відповідальність перед законом за виховання та поведінку своїх дітей, збереження їх життя і здоров’я, дотримання режиму дня у робочі і вихідні дні, в поза навчальний час та під час учнівських канікул.Для того, щоб з вашими дітьми не сталося нещастя, або щоб вони самі не скоїли протиправних вчинків, учням віком до 18 років забороняється знаходитися поза межами свого житлового помешкання влітку після 22.00 години, в осінньо-зимово-весняний період – після 21.00 години. Учням забороняється відвідувати дискотеки після вказаного часу.

Учням заборонено займатися тютюнопалінням, вживати спиртні напої, в тому числі слабоалкогольні і пиво. Криміналом є вживання і розповсюдження наркотичних засобів.

Через численні каліцтва та часті нещасні випадки на дорогах учням заборонено самостійно виїжджати на дорогу з твердим покриттям на велосипедах до виповнення 14 років. Їзда на мопедах, скутерах, мотоциклах дозволяється при виповненні 16 років і при наявності водійських прав. Водіння транспорту дозволяється з 18 років при наявності водійських прав.

Без супроводу і контролю батьків неповнолітнім учням не дозволяється купатися у водоймах. Учням забороняється заходити і обстежувати територію нежилих приватних помешкань і будинків. Учням заборонено проводити колективні походи і ночівлі на природі без контролю батьків.

Найбільший скарб кожної людини – її життя та здоров’я! Бажаємо Вам приємного відпочинку!

Відповідно до “Порядку проходження медичних оглядів учнями” просимо Вас забезпечити дітей довідками про належність до певної медичної групи на 2018 – 2019 н.р. до 25 серпня 2018 р.