![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG-09710b4d9899eeba2df687e7cf81091a-V-1-1024x768.jpg)
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG-2ffab734c20c3d4cf1e7cb8bc966b979-V-1024x768.jpg)
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG-1f720ad9ec66b4adfad1468161a758b3-V-1-1024x768.jpg)
Щороку перед випускниками закладів освіти постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту.
03.03.2021 року учнів 9-А класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради брали участь у міні тренінгу «Вибір професії» на базі Херсонського професійного ліцею харчової промисловості.
У ході зустрічі з викладачами ліцею школярі пограли у гру «Заселимо планету професіями», побачили, як відбувається процес приготування хліба та цукерок та взяли участь у визначенні якості сировини. Зустріч була насиченою та повною нових вражень. Адміністрація школи та колектив учнів висловлює щиру подяку керівництву ліцею за цікаву екскурсію.