Екскурсія до Херсонського професійного ліцею харчової промисловості

Щороку перед випускниками закладів освіти постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту.

03.03.2021 року учнів 9-А класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради брали участь у міні тренінгу «Вибір професії» на базі Херсонського професійного ліцею харчової промисловості.

У ході зустрічі з викладачами ліцею школярі пограли у гру «Заселимо планету професіями», побачили, як відбувається процес приготування хліба та цукерок та взяли участь у визначенні якості сировини. Зустріч  була  насиченою та повною  нових  вражень.   Адміністрація школи та колектив учнів  висловлює  щиру  подяку керівництву ліцею за цікаву  екскурсію.