Конкурсы по немецкому языку

Конкурс з німецької мови «Орлятко» відбудеться у середу, 18 грудня 2013 року.
Стати учасниками конкурсу можуть всі бажаючі учні 5-11 класів, без будь-якого попереднього відбору. Ті учні, які вивчають німецьку мову з 5-го класу, будуть змагатися у чотирьох вікових категоріях: 5, 6-7, 8-9 та 10-11 класи.
Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям з різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з багатьох напрямків знань: мови, країнознавства, літератури та відображають різнобічну інформацію про Німеччину. Усі учасники конкурсу одержать сертифікати, а найкращі — призи.
Сума внеску одного учасника складає 15,00 гривень.

Олімпіада з німецької мови «Олімпус» відбудеться у п’ятницю, 24 січня 2014 року.
Стати учасниками конкурсу можуть всі бажаючі учні 5-11 класів, без будь-якого попереднього відбору. Олімпіада є тестами одноразового вибору, які складаються із 30 завдань. До кожного завдання в тестах буде запропоновано 4 варіанти відповідей, із яких лише один може бути правильним.
Кожен Учасник олімпіади, незалежно від досягнутого результату, отримає диплом учасника.
Місця присуджуються незалежно від кількості осіб, що отримали таку ж кількість балів.
Сума внеску одного учасника складає 12,00 гривень.