Перемога у Всеукраїнському конкурсі соціального відео «Я НЕ ДЛЯ ПРОДАЖУ»

У грудні 2020 року учениця 11-А класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 Херсонської міської ради Ірина БАТУРА стала переможницею Всеукраїнського конкурсу соціального відео «Я НЕ ДЛЯ ПРОДАЖУ» про цифрові небезпеки, що можуть призвести до потрапляння в ситуації торгівлі людьми. Організатором конкурсу є Запорізький обласний благодійний фонд «Посмішка дитини» в рамках проєкту «Комплексна програма протидії кіберзлочинності та експлуатації дітей серед шкільної молоді».

В конкурсі взяли участь 50 осіб шкільної молоді України. Ірина була єдиною учасницею з м. Херсона та посіла 3 місце серед усіх учасників і у лютому 2021 року отрмала цінний подарунок – мoнітop CURVED GAMING LED LCD Samsung 27’’ C27RG50 FHD, 240Hz,DP,HDMl,VA Headphone LC27RG50FQIXCI вартістю 8000 грн. і отримала організаційну та інформаційну підтримку фонду «Посмішка дитини» й активно буде розміщуватися фондом в регіональних ЗМІ та в інтернеті.