Притулку для тварин «Helpanimals _ks» необхідна допомога!

Шановна громадо, адміністрація закладів освіти, педагоги, члени самоврядування, батьки!

Члени комісії з питань екології та формування здорового способу життя Міського учнівського парламенту звертаються до вас з проханням долучитися та поширити серед батьківської громади інформацію про необхідну допомогу притулку «Helpanimals _ks».

Нажаль, станом на сьогодні, допомога безпритульним тваринам потребує особливої уваги з боку громади. В нашому місті діє система допомоги, яка базується на допомозі міста та діяльності волонтерів – це звичні нам зоокуточки та притулки. Одним з яких є притулок «Helpanimals _ks», який знаходиться в Шуменському мікрорайоні, там обслуговується 25 собак, 9 котів.

Члени комісії з питань екології та формування здорового способу життя Міського учнівського парламенту просять за змоги надати те, що є гостро необхідним тваринам: каші (будь-які), корми, медикаменти, миски, хлоргекседин, пелюшки (тряпки), ошийники.

Притулок знаходиться за адресою: вул. Української Армії, 5 (за «Новою лінією»), туди можна приїхати (за попереднім записом) в понеділок-п’ятницю з 10:00 до 14:00. Контактні телефони: +380995038868, +380735038868 Ніка.

Для бажаючих передати допомогу через волонтерів: за домовленістю район Житлоселище, зупинка Залізнична +380957063288 Лідія. В подальшому, допомогу передаватимуть щонеділі (перша допомога – 09.04 2022 р.).

З повагою,

члени комісії з питань екології та

формування здорового способу життя МУП