Єдиний день профорієнтації в освітньому закладі

Вибір професії – це чи не найскладніший, найважливіший і найвідповідальніший крок у житті кожної людини! Від того, ким бути залежить і особисте щастя, і внесок у суспільну справу. Правильно зроблений вибір професії приносить людині задоволення як матеріальне, так і моральне, забезпечує швидке професійне зростання, робить працю радісною і творчою.

07 квітня 2022 учні 8-11-х класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради взяли активну участь у проведенні традиційного єдиного дня профорієнтації серед здобувачів освіти міста Херсона.

Викладачі ДНЗ «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну» провели для випускники майстер-клас про створенню креативної зачіски шляхом плетіння волосся різними способами.

Представники ДНЗ «Херсонський професійний суднобудівний ліцей» провели відео-презентацію НПЦ «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Зварник».

ДНЗ «Херсонське вище професійне училище» розказали випускникам про перспективи професії «Продавець» та навчили робити подарункові їстівні букети та бокси.

Завершився єдиний день профорієнтації знайомством з кафедрами та спеціальностями Херсонського національного технічного університету.

Бажаємо всім випускниками брати професію своєї мрії, здобути її та працювати для розбудови нашого міста та країни.