Пройшло засідання шкільного парламенту
Головною темою зібрання було впровадження у закладі освіти шкільного громадського бюджету. Під час зібрання учні ознайомилися з поняттям «шкільний громадський бюджет» та його основними положеннями. Також учні дізналися про правила та вимоги до складання проєктів, його основні складові тощо. Учасники активно висували ідеї проектів, які вони хотіли б реалізувати у закладі освіти. У результаті засідання було визначено голову та секретаря конкурсної комісії.
По завершенню зібрання шкільного об’єднання учні отримали завдання: створити агітацію про шкільний громадський бюджет серед учнів 7-11-х класів. Робота була дуже плідною. Учні особливо захопилися ідеєю благоустрою школи та отримали багато корисної інформації.
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2021/10/yzobrazhenye_viber_2021-10-29_08-44-19-342.jpg)
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2021/11/Rysunok1-3-1024x521.png)
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2021/11/Rysunok2-2-1024x530.png)
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2021/11/Rysunok3-2-1024x527.png)