Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019/2020 навчальному році!
Алексєєнко Дмітрій (6 клас) – І місце в олімпіаді з математики (вчитель Гладишева О.Є.)
Рудковська Карина (9 клас) – – ІІІ місце в олімпіаді з трудового навчання (вчитель Куліш Л.А.)
Ніколенко Анна (10 класс) – ІІ місце в олімпіаді з англійської мови (Вчитель – Даніліна Г.Ю.)
Вишневецький Данило (10 клас) – ІІ місце в олімпіаді з математики (вчитель – Гладишева О.Є.), ІІ місце в олімпіаді з історії (вчитель Акиф`єва І.В.)
Алексєєнко Анна (10 клас) – ІІІ місце в олімпіаді з історії (вчитель Акиф`єва І.В.)
Батура Ірина (10 клас) – ІІІ місце в олімпіаді з правознавства (вчитель Акиф`єва І.В.)
Валебний Віктор (10 клас) – ІІ місце в олімпіаді з математики (вчитель Гладишева О.Є.)
Шухміна Інна (11 клас) – ІІІ місце в олімпіаді з історії (вчитель Акиф`єва І.В.)
Бажаємо успіхів та творчого натхнення на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад!