![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2021/03/1-1024x512.jpg)
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2021/03/2-512x1024.jpg)
За підсумками І етапу відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей 2021” ІІ місце посіла Тимошина Софія з творчою роботою “Знаєш правила безпеки – не знаєш болю”
Сайт Херсонської загальноосвітньої школи №45
За підсумками І етапу відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей 2021” ІІ місце посіла Тимошина Софія з творчою роботою “Знаєш правила безпеки – не знаєш болю”