День безпечного інтернету

9 лютого 2016 року в світі відзначається День безпечного Інтернету. Школярі ЗНЗ №45 також брали активну участь у заходах, повязаних з цим днем. IMG_20160209_122134 Рекомендовані інформаційні ресурси:

●Сайт Онляндія – безпечна веб-країна: http://disted.edu.vn.ua/media/bp/html/etusivu.htm.

● Сайт про безпеку в Інтернеті від Google – http://www.prointernet.in.ua.

●Тренінг “Критичне оцінювання ресурсів інтернету” для вчителів і учнів: http://wiki.iteach.com.ua/Тренінг ”Критичне оцінювання ресурсів інтернету” для вчителів і учнів.

●Мультимедийный учебный дистанционный курс безопасного пользования ресурсами сети Интернет – https://onlinesafety.info/#/home.

● Урок Інтернет-безпеки для проведення з дітьми: http://startuem.lg.ua/?p=1445.

●Посібник «Освіта в сфері прав людини в Інтернеті» з 5 новими груповими вправами: https://www.academia.edu/18492034/Освіта в в сфері прав людини в в інтернеті. Human rights in the Internet. Manual for educators and youth workes

● Онлайн курс «Права людини та Інтернет», що передбачає ознайомлення Інтернет-користувачів з їх правами в онлайновому середовищі: http://hr-online.org.ua/ua/kursi/.

● Тренінгові вправи з безпечної поведінки в Інтернеті для дітей та молоді переможців Національного конкурсу: http://startuem.lg.ua/?p=1427#more-1427 або знайти у журналі «Соціальний педагог» видавництва «Шкільний світ» (Випуск №2, 2015).

● Міжнародна кампанія «Рух проти мови ненависті он-лайн»: http://www.nohatespeechmovement.org/ (англійською мовою) або http://nhsm.info/ (українською мовою).

● Практичний посібник «Букмаркс: керівництво по боротьбі з мовою ненависті он-лайн за допомогою освіти у сфері прав людини»: http://nohate.ext.coe.int/Campaign-Tools-and-Materials/Bookmarks (англійською мовою).

Залишити відповідь