День кримського спротиву російській окупації — пам’ятна дата на річницю проведення мітингу кримських татар та українців у місті Сімферополі на підтримку територіальної цілісності України. Цього дня 2014 року у Севастополь відбувся мітинг кримських татар на пітримку територіальної цілісності України та проти проведення позачергової сесії Верховної Ради Криму.
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG_20210219_114800.jpg)
26 лютого 2020 року Президент Володимир Зеленський заявив про підписання указу про встановлення 26 лютого в Україні Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, як щорічної пам’ятної дати.
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG_20201130_112402.jpg)
У Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради з 15 лютого 2021 ро по 26 лютого 2021 року проведено цикл заходів, присвячених цій події. Для 5-11-х класів проведено уроки мужності «Я патріот своєї країни».
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG_20210316_133926.jpg)
До участі заході залучено волонтера ГО «Маскувальна сотня» Сергія Херсон.
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG_20210217_113231-1.jpg)
У шкільній бібліотеці організовано огляд літератури «26 лютого – День кримського спротиву російській окупації» для учнів 1-11-х класів.
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG-b05e5af3228ab1bb27d3fec88b2941d6-V-1.jpg)
Класними керівниками 5-11-х класів проведено години спілкування «Крим-наший». З учнями 11-А класу проведено зустріч з представником прикордонного загону.
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG_20210225_133537.jpg)
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG_20210303_095332.jpg)