День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

День кримського спротиву російській окупації — пам’ятна дата на річницю проведення мітингу кримських татар та українців у місті Сімферополі на підтримку територіальної цілісності України. Цього дня 2014 року у Севастополь відбувся мітинг кримських татар на пітримку територіальної цілісності України та проти проведення позачергової сесії Верховної Ради Криму.

26 лютого 2020 року Президент Володимир Зеленський заявив про підписання указу про встановлення 26 лютого в Україні Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, як щорічної пам’ятної дати.

У Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради з 15 лютого 2021 ро по 26 лютого 2021 року проведено цикл заходів, присвячених цій події. Для 5-11-х класів проведено уроки мужності «Я патріот своєї країни».

До участі заході залучено волонтера ГО «Маскувальна сотня» Сергія Херсон.

У шкільній бібліотеці організовано огляд літератури «26 лютого – День кримського спротиву російській окупації» для учнів 1-11-х класів.

Класними керівниками 5-11-х класів проведено години спілкування «Крим-наший». З учнями 11-А класу проведено зустріч з представником прикордонного загону.