На виконання протокольних доручень в.о. заступника міського голови щодо організації та проведення в місті Херсоні заходів в рамках “Вечору-реквієму “Пам`ятаємо!" (
на вшанування пам`яті жертв геноциду кримських татар) у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради для здобвачів освіти проведено тематичні просвітницькі заходи.
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2021/05/yzobrazhenye_viber_2021-05-14_15-57-521.jpg)
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2021/05/yzobrazhenye_viber_2021-05-14_15-57-531.jpg)
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2021/05/yzobrazhenye_viber_2021-05-14_15-57-534.jpg)
У шкільній бібліотеці оформлено виставку літератури.