Інформаційна кампанія #BraveKidsUkraine (“Круті в укритті”).

Задля психологічної підтримки дітей під час повітряних тривог, Міністерство освіти і науки України у партнерстві з Фондом Східна Європа запустило інформаційну кампанію #BraveKidsUkraine (“Круті в укритті”).

У рамках цієї ініціативи відомі особистості з України та з-за кордону висловлюють слова підтримки дітям, які перебувають в укриттях, та пропонують прості психологічні практики для зниження тривожності. Проєкт реалізується з супервізією дитячої психологині Світлани Ройз та є таким, що отримав рекомендацію від Міністерства освіти і науки України як ефективний засіб зменшення стресу в дітей та підлітків, які перебувають в укритті.

На сайті цієї кампанії є відеоматеріали, а також корисні матеріали та ігри, які допоможуть заспокоїти, зняти стрес та провести якісно час у родинному колі та під час уроків. Даними матеріалами можуть користуватися як батьки, так і вчителі.