З нагоди Дня українського добровольця з учнями 1-11-х класів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради проведено години спілкування, уроки мужності, бесіди.Також учні закладу освіти активно долучилися до участі у марафоні “Малюємо любов та підтримку!”“Слава Героям-добровольцям, які у вирішальний момент встали на захист нашої свободи і показали приклад непокори для всієї України”.
![](http://school-life.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/431583219_1088388069069218_1665287200073705866_n-1024x577.jpg)