24 березня Всесвітній день боротьби з туберкульозом

У сучасному світі здоров’я є однією з найбільш важливих складових успішного життя. Своєчасна інформація та освіта щодо різних хвороб, зокрема туберкульозу, стають вирішальними для їх запобігання та лікування. У рамках цієї місії до учнів 5-А,9-х та 11-А класу завітала лікар – педіатр Анна СОБОЛЬ, яка провела зустріч з учнями, спрямовану на підвищення обізнаності з цієї проблеми.

З метою привернення уваги та розширення поінформованості учнів щодо профілактики захворювання на туберкульоз на заняттях інтегрованого курсу “Здоров’я, безпека та добробут” учнями 5-6 клас на платформі Canva були створенні плакати “Туберкульоз – інфекційне захворювання”

Учні початкових класів на виховних годинах також розглянули це доросле питання. Вони зацікавлено слухали про історію відкриття цієї хвороби та її симптоми. Дізналися про трьох видатних людей, які в різний час зробили свої відкриття стосовно туберкульозу. Роберт Кох відкрив палочку туберкульозу, Конрад Рентген винайшов прилад, який показує, що у людини всередині. А Зельман Ваксман перший знайшов ліки, які перемогли палички туберкульозу. В ігровій формі діти познайомилися із профілактичними заходами. На майстер-класі учні виготовили символ Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом – білу ромашку.